Spółdzielnia Mieszkaniowa Karwiny w Gdyni

24 lipca 2014

MONETIA Sp. z o.o. w Warszawie od stycznia 2014 r. prowadzi punkt kasowy w siedzibie Spółdzielni przy ulicy Korzennej 15. Postanowienia łączącej nas umowy są realizowane prawidłowo, co świadczy jednoznacznie, że mamy do czynienia z rzetelnym partnerem.

Dotychczasowa współpraca przekonała nas, że MONETIA Sp. z o.o. świadczy usługi o wysokiej jakości, szybko realizuje płatności i zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa realizowanych transakcji.

MONETIA Sp. z o.o. stała się kluczowym Partnerem naszej spółdzielni w procesie obsługi płatności naszych Członków i pozostałych użytkowników lokali w naszych zasobach bez względu na umowy z Bankami, z którymi współpracujemy.

Na uwagę zasługuje także bardzo dobra komunikacja z Panem Tomaszem Albrycht – Dyrektor Regionu oraz współpraca z pracownikami Biura Obsługi MONETIA Sp. z o.o. dostosowana do naszych indywidualnych potrzeb.

Z pełnym przekonaniem możemy rekomendować współpracę z MONETIA Sp. z o.o. nie tylko innym spółdzielniom mieszkaniowym, ale również firmom obsługującym licznych Klientów indywidualnych i potrzebującym stabilnego i wiarygodnego Partnera na rynku płatności.

ZOBACZ TAKŻE

POMOC

reklamacje, informacja o produktach i usługach
801 33 22 60 (opłata zgodna z taryfą operatora) lub pod numerem 58 665 70 45