Wygodne przekazy do Polski z Monetia24

19

03.2015

19 marca 2015

Przekazy gotówkowe są najczęstszym sposobem wysyłki pieniędzy, gdy nie możemy osobiście wybrać się do kraju. Liczą się wtedy pewność, wygoda transakcji, szybkość, dodatkowe koszty i dostępność miejsc, w których łatwo odbierzemy pieniądze.

Żeby wysłać pieniądze przez Monetia24.pl nie trzeba w ogóle wybierać się do banku, agenta obsługującego przekazy pieniężne czy na pocztę. Możemy zrobić to w dowolnym momencie i
z dowolnego miejsca, logując się ze smartfonu, tabletu czy laptopa do portalu www.monetia24.pl. Wystarczy, że wskażemy, jaką kwotą chcemy obciążyć rachunek swojej karty płatniczej, a pieniądze już następnego dnia trafią do adresata w Polsce – w gotówce lub na konto. Możemy w ten sposób dostarczyć naszym bliskim niezbędne środki, ale także opłacić rachunki lub raty kredytów w Polsce. W przypadku wypłaty gotówkowej, adresat może ją odebrać w najbliższej placówce Monetii. W całym kraju jest ich aż 600.

Monetia24.pl to nie tylko wygodne i szybkie rozwiązanie, ale także tańsze niż przekaz bankowy, pocztowy czy usługa najpopularniejszego operatora przekazów pieniężnych. Monetia, która jest właścicielem portalu, ma obecnie najniższe prowizje w Polsce za wszelkie usługi płatnicze. Dodatkowo przeliczając walutę przekazu korzysta z atrakcyjnych kursów walutowych. Dzięki temu kwota, która trafia do adresata nie jest obciążona dodatkowymi kosztami.

Równie istotne jak szybkość i dostępność środków, jest bezpieczeństwo transakcji. Wiarygodność Monetii potwierdza licencja Krajowej Instytucji Płatniczej i poddanie się nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego, identycznemu jak w przypadku banków. Transakcje są realizowane w oparciu o certyfikowany bezpieczny system eCard. Monetia koordynuje proces przesłania pieniędzy od momentu, gdy zadeklarowana kwota wpłynie do systemu Monetii. Oznacza to, że Monetia nigdy nie będzie mieć kontaktu z kontem ani z kartą płatniczą klienta. Odnotowanie kwoty w systemie, pozwoli przygotować gotówkę do wypłaty dla adresata, który po uzyskaniu kodu PIN może zgłosić się do placówki Monetii i ją odebrać.

Przesyłamy pieniądze, gdy bliskim brakuje środków na nieprzewidziane i nagłe wydatki, na lekarstwa, albo gdy chcemy włączyć się akcje dobroczynne na rzecz Polaków – jak np. w przypadku Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

ZOBACZ TAKŻE

POMOC

reklamacje, informacja o produktach i usługach
801 33 22 60 (opłata zgodna z taryfą operatora) lub pod numerem 58 665 70 45