Monetia prowadzi okienko w US Częstochowa

20

10.2014

20 października 2014

Monetia, największa polska sieć agencji płatniczych, dynamicznie zdobywa dla swojego outsourcingu kasowego kolejnych klientów. Od dzisiaj prowadzi okienko w US Częstochowa. Można w nim zapłacić nie tylko podatek.

Osoby odwiedzające Urząd Skarbowy w Częstochowie mogą nie tylko opłacić należny podatek, ale przy okazji także inne rachunki. To jest jeden z efektów współpracy Urzędu z Monetią. Kolejnym jest wzrost efektywności kosztów w samym Urzędzie.

Współpraca z urzędami skarbowymi to dla nas bardzo ważny projekt. Urzędy zyskują w pełni profesjonalną obsługę wpłat, opartą o nowoczesne systemy informatyczne i gwarantujące pewność transakcji. Nasze rozwiązania mają istotny wpływ na obniżenie kosztów w urzędach, które mogą oszczędzić nawet 60% kosztów w porównaniu z prowadzeniem własnej obsługi kasowej. – podkreśla Wojciech Jóźwiak, prezes Monetii. My natomiast docieramy do kolejnych klientów, którym możemy zaproponować naszą ofertę, np. tańsze opłacanie wszelkiego rodzaju rachunków. Podobne okienka działają już w 5 innych US, a Monetia prowadzi rozmowy z kolejnymi urzędami.

Outsourcing kasowy to usługa kierowana do różnych grup klientów. Poza urzędami, chętnie z niej korzystają DnB Bank, Getin Bank i BNP Paribas. Monetia prowadzi okienka dla jednostek samorządu terytorialnego, spółdzielni mieszkaniowych, a także dla przedsiębiorstw działających w segmencie utilities (gazownie, spółki energetyczne i wodociągowe).

We wszystkich placówkach można opłacić dowolną fakturę, wpłacić pieniądze na każdy rachunek, doładować kartę telefoniczną czy wypłacić gotówkę. Prowizje pobierane przez Monetię są o wiele niższe niż na poczcie czy w okienkach bankowych. Niektóre faktury są nich całkowicie zwolnione. Dodatkowo, każdy klient może przystąpić do programu lojalnościowego Monetii zyskując w ten sposób możliwość opłacenia co 10. faktury bez dodatkowych opłat.

ZOBACZ TAKŻE

POMOC

reklamacje, informacja o produktach i usługach
801 33 22 60 (opłata zgodna z taryfą operatora) lub pod numerem 58 665 70 45