Spółdzielnia Mieszkaniowa „Kuźniki”

18 czerwca 2014

Niniejszym chcielibyśmy wyrazić nasze zadowolenie ze współpracy z Bankiem DnB NORD w zakresie obsługi kasowej wpłat od mieszkańców naszej Spółdzielni.

Biorąc pod uwagę warunki prawnej funkcjonowania spółdzielni mieszkaniowych pod koniec 2008 roku, postanowiliśmy zlikwidować kasę Spółdzielni.

Aby nie odbierać możliwości regulowania czynszów na dotychczasowych warunkach, zdecydowaliśmy się zlecić przyjmowanie wpłat przez podmiot zewnętrzny. Zależało nam na bezpieczeństwie, jakości i terminowości obsługi, szybkości uruchomienia i lokalizacji punktu.

Dzięki profesjonalizmowi oraz zaangażowaniu pracowników szybko doszliśmy do porozumienia dotyczącego warunków współpracy, tak aby od początku 2009 r. Agencja Bankowa Monetia mogła na naszym osiedlu przyjmować bezprowizyjnie wpłaty na rzecz Spółdzielni.

Dzięki przedmiotowej współpracy przy utrzymaniu wysokiej jakości obsługi oraz bezpieczeństwa wpłat mogliśmy obniżyć koszty funkcjonowanie Spółdzielni, co jest istotne dla naszych mieszkańców.

Do dnia dzisiejszego współpraca układa się znakomicie i możemy polecić Bank DbB NORD jako rzetelnego partnera w biznesie.

 

ZOBACZ TAKŻE

POMOC

reklamacje, informacja o produktach i usługach
801 33 22 60 (opłata zgodna z taryfą operatora) lub pod numerem 58 665 70 45